ReklamaA1 - PRENUMERATA

PREZENTACJE POJAZDÓW

6 miesięcy temu  15.12.2018, ~ Administrator   

Brevio t641 to model o długości ponad 6,5 m.

Brevio t641 to model o długości ponad 6,5 m.

Kampery marki Buerstner linii Brevio to pojazdy sprawdzające się wśród osób, które chcą spędzić nie tylko spokojny urlop, ale również mają ochotę na nieco akcji i przygody. Brevio to połączenie dwóch światów – kamper potrafi być zwariowany, gdy trzeba, ale również emanować spokojem. To koncepcja połączenia samochodu osobowego codziennego użytku, z w pełni funkcjonalnym, komfortowym samochodem kempingowym.

Bardzo zwrotny i wszechstronny na drogach jest już najkrótszy z oferowanych modeli – Brevio t 600, który mierzy 599 cm. To długość kamperów zabudowanych na blaszakach, a ten może poszczycić się pełną zabudową kempingową. Tak, jak wszystkie samochody turystyczne serii Brevio, ten ma 275 cm wysokości, 3,5 tony dopuszczalnej masy całkowitej, boczne ściany z izolacją XPS, a podłoga GFK (z włóknem szklanym) jest odporna na uderzenia, warunki atmosferyczne, gnicie oraz ma funkcje izolacyjne – to specjalna technologia budowy Buerstner.

Oryginalność i funkcjonalność do potęgi

To, co zwraca szczególną uwagę w Brevio, to duża duża tylna klapa z niskim progiem załadunku. Klapa a właściwie to ściana kampera – jest otwierana jak garaż w domu jednorodzinnym. Zwiększa to przestrzeń ładunkową, dodaje estetyki i powoduje, że widok, który będzie użytkowników witał z samego rana zależy tylko od nich! Każdy kamper z serii Brevio to również lekka obniżona rama podwozia o zwiększonej ładowności i elektrycznie sterowany stopień, a opcjonalnie kamper może mieć okno dachowe nad kabiną kierowcy.

Nowocześnie, ale przytulnie

Brevio to kampery przeznaczone dla czworga podróżujących (wybrane modele pomieszczą pięć osób), wyposażone w łazienkę z obrotową umywalką, garderobą, kuchnią z 2-palnikową kuchenką gazową i lodówką z zamrażalnikiem. Ci, którzy zdecydują się na kampera z tej linii, będą cieszyć się komfortowym łóżkiem z materacem z 5-strefowej zimnej pianki EvoPoreHRC. Łóżka są składane, dzięki czemu użytkownik zyskuje dużo miejsca do transportu bagaży i dodatkowego przechowywania drobiazgów. Ogrzewanie wody zapewni Truma Combi 4. Co jeszcze jest warte podkreślenia, to wysokość wnętrza (195 cm), która zapewnia swobodną postawę również wyższym osobom. Producent daje do wyboru wiele wzorów tapicerki i to bez dodatkowych opłat.

Podsumowując, wewnątrz Brevio zapewnia przyjazną atmosferę, a co za tym idzie – dobre samopoczucie. Z jego specjalnie projektowanymi ścianami wszystko wygląda przestronnie i gwarantuje maksymalnie dużo miejsca. Buerstner Brevio świetnie nadaje się na wyjazdy letnie, ale również urlop zimą.
Caravaningowcy mogą wybierać pośród sześciu różnych modeli.

opr. JZ

Artykuł pochodzi z numeru 1 (70) 2016 Polskiego Caravaningu

GALERIA ZDJĘĆ

Ciepłe wnętrze zaprasza.
Łazienka z obrotową umywalką jest wygodna i praktyczna.
Wygodny załadunek i rozładunek jest możliwy dzięki szerokiej, tylnej klapie z niskim progiem załadunku.
Bezpieczne przewożenie bagażu wielkogabarytowego, np. rowerów możliwe jest dzięki specjalnym pierścieniom mocowania.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony